Drell ja Pesaro läksid vastamisi Euroliigas palliva Milano Olimpiaga ning said tasavägises mängus lõpuks napi 93:97 (18:21, 31:18, 23:25, 21:33) kaotuse. Drell veetis platsil kaheksa minutit, mille jooksul viskas ta neli punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2). Lisaks sai ta kirja ühe resultatiivse söödu ja kaks viga.

Pesaro resultatiivseim oli 23 punkti visanud Carlos Dolphin. Üleplatsimehena viskas Milano mängumees Zach LeDay 24 silma. Shavon Shields lisas 22 punkti.

Treieri koduklubi Sassari Dinamo sai lisaajal raske 85:78 (21:23, 13:14, 22:17, 17:19, 12:5) võidu Reggio Emilio üle. Treier kogus kaheksa minutiga kaks punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta ühe lauapalli ning tegi ühe pallikaotuse.

Sassari särgis sai kaksikduubli kirja Miro Bilan, visates 22 punkti ja korjates 14 lauapalli. Vastaste resultatiivseim oli Filippo Baldi Rossi 19 silmaga.

Drelli ja Treieri koduklubid jätkavad Itaalias play-offi kursil. Sassari hoiab kaheksa võidu ja viie kaotusega tabelis kolmandat kohta. Pesaro saldoks on kuus võitu ja seitse kaotust, mis annab seitsmenda koha.