Dorbek, Veideman, Lindmets ja Evart võidutsesid 3x3 Red Bull Reign Tallinna kvalifikatsioonis


Dorbek, Veideman, Lindmets ja Evart võidutsesid 3x3 Red Bull Reign Tallinna kvalifikatsioonis.
Dorbek, Veideman, Lindmets ja Evart võidutsesid 3x3 Red Bull Reign Tallinna kvalifikatsioonis.Foto: Arturs Pavlovs, Red Bull Content Pool

Tallinnas Schnelli pargis toimus 3x3 tänavakorvpalli võistluse Red Bull Reign esimene kvalifikatsioon. 12 meeskonna osavõtul toimunud eelvõistlusel jõudsid finaali KK Hito/Suurköögid (Simm, Laur, Tali, Roosimägi) ja Boft (Dorbek, Veideman, Lindmets, Evart), kes poolfinaalides mängisid vastavalt TTÜga (14:13) ja Ballzyga (20:09). Jõulises finaalmängus võitis Boft tulemusega 18:12.

“Tänane kvalifikatsioon oli 3x3 tänavakorvpall oma parimas tähenduses – ilus ilm, mõnus muusika, palju häid mänge ja mängijaid,” ütles Eesti Korvpalliliidu 3x3 valdkonna juht Reigo Kimmel, kelle sõnul oli kõikidel võistkondadel täna võimalus saada võitjaks ehk pääseda kaheksa parima sekka, kes said pääsme 14. augusti finaalvõistlusele.

Kolmapäeval 7. augustil toimuvale Tartu kvalifikatsioonile saab end veel registreerida aadressil www.redbull.ee/redbullreign

Nii Tallinna kui ka Tartu kvalifikatsioonist pääseb 14. augustil Tallinnas toimuvale finaalvõistlusele mõlema eelvõistluse 8 parimat. Võitjameeskond sõidab augusti lõpus Torontosse Red Bull Reign 3x3 korvpalli rahvusvahelisele finaalvõistlusele Eestit esindama.