Dilysega taas pahandus: leedulane patustas alkoholiga ja Soomes meeskonda ei aidanud

 (50)
TÜ Rock vs TYCO Rapla
Vilmantas Dilys (nr 14).Foto: Hendrik Osula

Tähelepanelik korvpallisõber märkas pühapäeval, et TÜ/Rock võitis Soomes Tampere Pyrintö vastu Balti korvpalliliigas pronksmedali ilma ühe liidri Vilmantas Dilyseta.

Meeskonna pressiteates selgus, et Dilys ei sõitnud mänguvälistel põhjustel isegi meeskonnaga Soome kaasa.

Delfi ja Eesti Päevalehe andmetel oli põhjuseks reedel pärast kodust võidumängu Pyrintö vastu alkoholiga liialdamine.

"Tahan Vilmantasega täna kohtuda ja saada selgitust tema distsipliini rikkumise kohta. Siis otsustame, kuidas saame edasi minna," lausus meeskonna mänedžer Meelis Pastak.

Mõningate kuulduste väitel olevat Dilys ka purjuspäi autojuhtimisega vahele jäänud, kuid politsei kinnitusel midagi sellist juhtunud pole.

Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kerly Peitel ütles, et nad pole registreerinud vahejuhtumit, kus Dilys oleks juhtinud autot joobnud olekus. "Meil on kättesaadav kogu Eesti andmebaas, midagi sellist pole kuskil olnud," nentis ta.

Kullamäe ei soovinud Delfile ja Eesti Päevalehele juhtunut hetkel pikemalt kommenteerida. "Ma täna enam seda teemat ei kommenteeriks. Homme hommikul on trenn, kuhu Vilmantas ka tuleb. Pärast seda saame rääkida," lausus Kullamäe.

TÜ/Rocki järgmine mäng toimub kolmapäeval, kui Alexela Korvpalli Meistrivõistlustel tehakse algust veerandfinaaliga Valga Maks&Mooritsa vastu.