DELFI VIDEO: Rapla võidumängu kangelane Janar Soo: hapnikumask kuluks praegu marjaks ära

 (3)

TYCO Rapla tagamängija Janar Soo pidas täna esimese kohtumise pärast pooleteist aasta pikkust vigastuspausi ning vedas oma meeskonna Balti liigas lisaajal 95:90 võidule Rakvere Tarva üle.

"Treeningtsükli algus on päris raskelt läinud. Keha ei olnud veel valmis. Kõigepealt läks üks hüppeliiges, siis teine, järgmisena tõmbasin ära reielihase, siis säärelihase..." loetles Soo erinevaid vigastusi, mis hooaja debüüti edasi lükkasid.

"Treener ütles, et ma oleks täna valmis ja et saan kindlasti mõned minutit. Kokkulepe oli, et mängin paari minuti kaupa, aga olude sunnil pandi mind varem mängu. Hapnikumaski oleks küll vaja praegu."

Lisajal võttis Soo otsustavad visked enda peale ning näitas ülimalt kindlat kätt, visates viie minutiga 10 punkti: kolm kolmest ja ühe vabaviske. "Loomulikult tuli visata. Paar sekundit on minna, meeskond leiab su üles... Ma oleks küll sööduandjana vihane, kui mees sealt ei viskaks. Olen iga suvega teinud siin sada tuhat viset. Peavad lihtsalt minema! Loodan, et meie noored meeskonnakaaslased näivad, et kui visata, siis küll ta minema hakkab," lisas Soo.