DELFI VIDEO: Kas Arbeti valus kukkumine jätab ta Himki vastu pingile?

 (21)

Värskelt Eesti karikavõitjaks kroonitud BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond kohtub homme VTB Ühiliigas Venemaa suurklubi Moskva oblasti Himkiga. Mäng toimub Saku suurhallis ning korvpallipublikul on võimalus lähedalt mängimas näha Euroopa suurima palganumbriga pallurit Aleksei Švedi.

Veel on selgusetu, kas Kalev/Cramo saab Himki vastu minna parimas rivistuses. Meeskonna peatreeneri Alar Varraku sõnul on hetkeseis selline, et karika finaalis säärelihasele liiga teinud Josh Boone arvatavasti homme mängib, pea peale kukkunud Gregor Arbet pigem jätab kohtumise vahele.

"Hommikul jõusaalis olid mõlemad mehed olemas. Boone harjutas erikava alusel, Arbet liigutas kergelt. Õhtusel treeningul Arbet kaasa ei osale ja praeguse seisuga ütleks nii, et homme Himki vastu ta kas ei mängi üldse või mängib väga vähe," selgitas Varrak Delfile.

Küsimärgid on ka Brandis Raley-Rossi kohal, kes karikavõistluste Final Fouris sai kahe mängu peale kokku platsile vaid seitsmeks minutiks. "Ta on homme kindlasti nimekirjas, aga tema kasutamine sõltub sellest, kuidas meil minema hakkab. Pigem arvan, et Brandis saab oma võimaluse," märkis Varrak.

Kalev/Cramo ja Himki vaheline kohtumine algab kell 16.30. Otsepildis saab mängule kaasa elada ka Delfi vahendusel.