Soo tabas lisaajal kolm kaugviset ja ühe vabaviske ning aitas Rapla 95:90 võidule.

"Võtsime jokkeri. Mul on hea meel Janari üle, et ta korvpallis tagasi on. Aga kõike tuleb mõistusega võtta. Jõuludeni on tema mänguaeg piiratud. Kõik me tahame, et ta selle hooaja vastu peaks," kommenteeris Kuusmaa Soo esitust, kes viimati käis platsil 2012. aasta aprillis.

Rapla dikteeris mängu enamus ajast, kuid lasi kolmanda veerandaja lõpuks Tarva kahe punktiga juhtima. Esimene veerand ja poolaeg kuulusid kodumeeskonnale tulemusega 20:13 ja 44:40.

Neljanda veerandaja keskpaigaks võttis Tarvas sisse seitsmepunktilise edu 76:69, kuid 7:0 vahespurt tõi Rapla 76:76 viigini. Lõpuminutid kujunesid vabavisete thrilleriks ning normaalaeg lõpetati 81:81 viigiga.