Algus oli väga lubav. Teise veerandaja keskel juhtis Eesti 18 punktiga 39:21 ja paistis, et ülemäära tõsiseks andmiseks ei lähe. Aga kaugelt hästi sopsama hakanud norralased tulid mängu tagasi. Nende kaugvisete protsent kohtumise lõpuks 52 (12/23), pooled kolmesed tabas Lars Espe (6/7).

Kohtumise lõpp oli mõlemapoolsete võimalustega, kuid pikema kõrre tõmbasid vastased. Eesti eduseisul 83:82 alustati viimast minutit, ent lõpuspurt 8:2 tagas võidu Norrale.

Eesti poolel oli suurim skooritegija Mihkel Kirves 25 punktiga, võrdselt 12 punkti lisasid Siim-Markus Post ja Oliver Metsalu. Vastastel kogus Espe 27 punkti.

Lauavõitlus Eestile 36-31 (ründelaud 15-7), pallikaotused 12-16, visketabavus väljakult 41 (28/68) vs 52 (29/56) protsenti.

Homses 15.-16. koha mängus kohtub Eesti Ukrainaga, kes täna kaotas korraldajatele 80:86.