Kuigi Eesti juhtis esimese poolaja järel 14 punktiga 50:36, siis kolmandal veerandajal sulas edu pea olematuks. Uuesti läks Eesti pea kümne punktiga ette, aga lõpp kiskus ikkagi nugade peale. Viigiseisult 72:72 jäi viimane rünnak Eestile ja kohtumise kangelane Mihkel Kirves sepistas võidu.

Kirvese arvel üleplatsimehena 34 punkti ning 12 lauapalli. Siim-Markus Post lisas 10 ja Norman Käbin 8 punkti.

Eesti tegi kvaliteedilt parema mängu kui eile Araabia Ühendemiraatide vastu. Eriti tuleb kiita esimese poolaja tegutsemist, mängule mindi väga hea häälestusega. Kaitses riputi niimoodi vastastel küljes, et Rumeenia peatreener oli ahastuse äärel ja kohtunike peale maru tige. Teenis avaveerandil kaks tehnilist viga ja saadeti juba 8. minutil saalist minema.

Eesti võitis lauavõitluse 45-44, ründelauad 20-13. Pallikaotusi meil 15 ja vastastel 26, vaheltlõiked vastavalt 12 ja 6. Küll olime hädas visketabavusega, mis jäi 35 protsendi peale (28/79). Vastastel sama näitaja 47 protsenti (28/59).

Homme on korvpallikoondisel mänguvaba päev.