Esimene pooaeg kuulus Ukrainale 46:35, nende maksimaalne edu oli teisel veerandajal 14 punkti.

Aga Eesti võitles end mängu tagasi. Kolmanda veerandaja viiendaks minutiks jõuti ühe punkti peale 52:53. Kahjuks ei jagunud tasavägist mängu kauaks, Ukraina vastas 11:1 spurdiga ja uuesti oli vahe sees. Enne otsustavat veerandaega Eesti taga 56:66.

Päris viimasel minutil jõudis Eesti korraks kuue punkti kaugusele 83:89, kuid ukrainlased hoidsid enda jaoks halvima ära. Vabavisetel oli täpne vastaste 215cm pikkune keskmängija Sergei Zahreba, kelle arvele jäi üleplatsimehena 24 punkti. Meie resultatiivseim oli 18 punktiga Mihkel Kirves, võrdselt 10 punkti lisasid Sander Viilup ja Siim-Markus Post.

Eesti korvpallimeeskonna saldoks jäi universiaadil kolm võitu (Saudi Araabia, Rumeenia, Tšehhi) ja viis kaotust (Argentina, USA, Austraalia, Norra, Ukraina). 24 meeskonna hulgas saadi 16. koht.