DELFI HISPAANIAS: Toome: olen harjunud ühe Bamba vastu mängima, nüüd oli neid kolm

 (5)
Joosep Toome Guadalajaras pärast mängu
Joosep Toome Guadalajaras pärast mänguMobiilifoto: Jüri Butšakov

Eesti korvpallikoondise keskmängija Joosep Toome tõdes, et võit Senegali vastu jäi peamiselt esimesse veerandisse, kui vastased liiga pikalt ette lubati.

"Alguses ei saanud käima, kiirustasime ja lasime vahe sisse. Oleks alguses nende spurdi kinni saanud, oleks lõpptulemus võinud ka teine olla," arutles visalt võidelnud Toome pärast mängu.

Eesti jäi kiirelt 4:15 kaotusseisu, lubades vastastel 9:0 spurdi teha. Teisel veerandajal mäng muutus. "Tiit ütles, et me rahulikult võtaksime. Võtsime rünnaku rahulikult üles ja leidsime viskekohad. Nad said lõpus siiski oma rünnaku tööle, meie jälle kiirustasime," arvas Toome.

Toome tunnistas, et vastaste puhul oli tegemist mõneti harjumatu meeskonnaga. "Tihti selliste meeskondade vastu ei satu. Kiired, füüsilised, hüppavad kõrgele. Olen harjunud ühe Bamba vastu mängima, nüüd oli kolm ja vahetusest tuli veel kolm," naljatles keskmängija. "Raske oli, aga ei midagi hullu. Kolm mängu tuleb veel mängida. Argentiina on hoopis teisest puust meeskond, vaatab, mis saama hakkab."