DELFI HISPAANIAS: Tiit Sokk: loodan, et mäng andis meestele kõvasti enesekindlust

 (6)
Alar Varrak, Tiit Sokk
Alar Varrak ja Tiit SokkFoto: Martin Dremljuga

Eesti koondise peatreener Tiit Sokk jäi laias laastus mängumeeste esitusega Argentina vastu väga rahule. Tema treenerina teadis, et midagi ülikeerulist meie meestele vastu ei astu ja loodab nüüd, et saadud enesekindlus annab mängijatele jõudu ka edaspidiseks.

"Poisid on juba mitmeid aastaid mulle rõõmu teinud. Pigem ei uskunud mängijad ise, treenerid olid rohkem kindlad, et nad hakkama saavad. Sellepärast neid mänge ongi vaja rohkem pidada ja ma arvan, et see andis neile kõvasti enesekindlust. Kõvemaid mehi on raske vastu otsida - siis tuleks juba "Dream Teamiga" kokku minna," lausus Sokk.

Hoolimata tublile esitusele tunnistas Sokk, et mäng võinuks teistmoodi lõppeda, kui oleks suudetud mõned eksimused tegemata jätta.

"Ühe lolli kolmese pealt lõpus saime mitu korda tagasi. Aga tegelikult hakkasime esimesel poolajal kiirustama ja panime mitu lolli viset peale ning lasime kümnepunktilisest eduseisust järele tulla. Nemad karistasid meie eksimused ära, aga see näitabki kogemustepagasit," tõdes Sokk.

Homme astutakse taaskord vastu Senegalile. "Mis siin ikka, põrutame edasi!" oli Sokk energiline.