DELFI FOTOD | Martin Müürsepp sai lahkumismängus suure võidu, vanameistrid hullasid

(57)
Müürsepa särginumber külmutati!

Saku suurhallis peeti korvpallur Martin Müürsepa lahkumismäng, kus tegid kaasa paljud Müürsepa omaaegsed sõbrad ja tiimikaaslased. Ühtlasi tähistab Müürsepp täna 45. sünnipäeva. Müürsepa Dream Team võitis Tallinna Kalevit 106:77, päevakangelane viskas 13 punkti.

Esimese veerandaja võitis Eesti mängijatest koosnev Tallinna Kalev, Müürsepa Dream Teami ees juhiti 10 minuti järel 22:21. Müürsepp sai käe valgeks juba esimesel rünnakul ja veel kuidas - pealtpanekuga! Lisaks aitas ta Erich Kriegeril esitada legendaarset "Sõbra laulu".

Teisel veerandajal haaras Müürsepa tiim ohjad, poolajaks oldi ees 48:41. Müürsepp tabas korvi alt kaks korda, tema arvel oli kuus punkti.

Kolmanda veerandaja järel juhtis Müürsepa võistkond juba 79:61. "Mürka" tabas oma mängu esimese kolmepunktiviske ja tal oli koos 11 silma.

Neljandal perioodil hoidsid Müürsepp & Co kindlat edu. Endine Venemaa koondislane Aleksei Savrasenko hullas isegi võimsama pealtpanekuga kui Müürsepp. Lõpuks jäid Dream Teami võidunumbriteks 106:77, Müürsepp viskas 13 punkti.

Pärast mängu lõppu tõmmati Müürsepa särk Saku suurhalli lakke. Tallinna Kalev/TLÜ külmutas Müürsepa särginumbri 13, seega ei saa klubi pallurid seda numbrit enam valida.