Craiova ridades algviisikusse kuulunud ja koguni 42 minutit väljakul viibinud Sokk oli 14 punkti ning 9 resultatiivse sööduga lähedal kaksikduublile. Tema visked väljakult 4/7 ja vabavisked 4/6.

Normaalaja eelviimasel minutil eksis Sokk kahel väga tähtsal vabaviskel, ent tiimikaaslane Nemanja Maric aitas süümepiinu vähendada. 14 sekundit enne normaalaja lõppu viigistas Marici lay-up mänguseisu 74:74 ning kohtumine läks lisaajale.

Ent külalised said ikkagi oma. 12 sekundit enne lisaaja lõppu seisis omakorda vabaviskejoonel Maric ja seis oli 85:87. Viik käeulatuses. Serblane tabas aga kahest vabaviskest ühe ja rohkem mängus skoori ei tehtud.

Craiova jagab kolme võidu ning kolme kaotusega võiduprotsendilt liigatabelis 7.-10. kohta.