NBA põhihooaja võitja Cleveland on play offis näidanud imelist mängu - võidetud on kõik kaheksa kohtumist, vahendab sport.err.ee

Viimatine võit Atlanta üle tuli Clevelandile kõige raskemalt - Cavaliers kaotas avaveerandi 15:22 ja võitis napilt poolaja 40:38. Alles kohtumise viimasel viiel minutil suutis Cavaliers lõpuks 27 punkti visanud LeBron Jamesi korvide toel suurema vahe sisse mängida.

Läänekonverentsi poolfinaalis pakkusid põnevusetenduse Denver Nuggets ja Dallas Mavericks.

Seerias 0:3 taga olnud Dallas suutis kodusaalis võtta esimese võidu 119:117 ning seeriat pikendada.

Hiilgemängu tegi sakslane Dirk Nowitzky, kes panustas võitu 44 punkti ning 13 lauapalliga. Viimasel veerandajal 19 silma visanud sakslane viskas ka Dallase võidukorvi 1.05 enne lõppu.