Celtics ja Cavaliers said hooaja kuuenda kaotuse

 (62)
Kevin Garnett
AFP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA said Idakonverentsi kaks parimat Boston Celtics ja Cleveland Cavaliers hooaja kuuenda kaotuse ja nii tõusis parima võiduprotsendiga meeskonnaks Los Angeles Lakers.

Tiitlikaitsja Celtics jäi New Yorgis üllatavalt kindlalt 88:100 alla Knicksile, kelle edu pärines kolmanda veerandaja 28:15 paremusest, vahendab sport.err.ee

Celticsit ei aidanud ka Paul Pierce’i 31 punkti, sest mitmel põhitegijal oli kehv päev. Nii näiteks piirdus Kevin Garnett (pildil) 6 punktiga. Võitjatele tõi Wilson Chandler samuti 31 punkti.

Veelgi ootamatum oli Cavaliersi 77:80 allajäämine Washingtonis sealsele Wizardsile, kellele see oli 25 kaotuse kõrval alles seitsmendaks võiduks.

30 punkti visanud ja 10 resultatiivset söötu andnud LeBron Jamesile vilistati 2,3 sekundit enne lõpuvilet jooks. Wizardsi ridades kogus Antawn Jamison 26 punkti ja 13 lauapalli.

Konkurentide libastumise kasutas ära kuuenda võidu järjest teeninud Lakers, olles koduplatsil 100:86 parem Portland Trail Blazersist. Kobe Bryant lõpetas mängu 26 punktiga.