Heat juhtis veel kaheksa minutit enne lõpuvilet kaheksa punktiga, kuid kodumeeskond tegi 18:2 vahespurdi ning oli viimasel veerandajal parem 35:19, vahendab sport.err.ee

Koduplatsil alustas viimati hooaega nii edukalt 1995. aastal Chicago Bulls, kes samal hooajal võitis kodus koguni 37 mängu järjepanu.

Võitjate edukaim oli seegi kord LeBron James (pildil) 33 punkti, 9 resultatiivse söödu ja 6 lauapalliga, kaotajatest kogus Dwyane Wade 29 punkti.

Tiitlikaitsja Boston Celtics hävitas kahe järjestikuse kaotuse järel võõrsil Sacramento Kingsi 108:63, Kings tabas koduplatsil 86 viskest vaid 23. Üleplatsimees oli Kevin Garnett 21 punkti ja 11 lauapalliga.

Kaitsemäng oli tagaplaanil aga Los Angeles Lakersi 130:113 võidus Golden State Warriorsi üle, kus parimana sai Kobe Bryant kokku 31 punkti.