Cavaliers alistas teises kodumängus Detroit Pistonsi 94:82 - kohtumise saatus otsustati sisuliselt kolme esimese perioodiga, sest viimasele vaheajale mindi LeBroni Jamesi meeskonna eduseisus 77:50, kirjutab sport.err.ee

Kuigi Pistons suutis viimasel veerandajal vahepeal vahe vähendada seitsmele silmale, siis kätte põhiturniiri võitjat ei saadud. James ise viskas Detroidile 29 punkti ja võttis 13 lauapalli.

Los Angeles Lakersi 119:109 võidumäng Utah Jazzi üle oli veidi tasavägisem. Pärast Ronnie Breweri tabavaid vabaviskeid 49 sekundit enne lõppu oli vahe vaid viis silma (108:113).

Sellele vastas Trevor Ariza aga täpse kaugviskega ning Utah ei suutnud viimase poole minutiga enam imet teha.

Portland Trail Blazers sai õhtu kolmandas mängus 107:103 jagu Houston Rocketsist ja viigistas seeria üks-ühele.

Trail Blazers on võitnud nüüd järjest 33 kodumängu, mida nad on poolajaks juhtinud, arvestades seejuures nii põhihooaja kui play off mänge.