Bryant tabas 3-st kolmepunktiviskest 2, 23-st kahepunktiviskest 17 ja 15-st vabaviskest 12. Seejuures viskas Bryant kolmandal veerandajal 30 punkti, mis on Lakersi klubi rekordi kordamine. NBA rekord kuulub George Gervinile (San Antonio), kes skooris 1978. aastal ühel veerandajal 33 punkti.

Bryant on oma karjääri jooksul nüüd visanud NBA-s üle 50 punkti kaheteistkümnes mängus. Eelmisel hooajal oli ta korvpalliliiga resultatiivseim, visates keskmiselt 35,4 punkti mängust. Sel hooajal oli põlvevigastusest taastunud Bryant visanud enne tänast keskmiselt 24,1 punkti mängu kohta.

NBA liidermeeskonna Jazzi jaoks oli tänane kaotus sel hooajal neljas 13 võidu kõrvale, Lakersil on turniiritabelis 10 võitu ja 5 kaotust.

Teises neljapäevases mängus teenis 7. järjestikuse võidu Detroit Pistons, kes alistas võõrsil Miami Heati 87:85. Selles kohtumises oli visketabavusega tõsistes raskustes Dwyane Wade, kes suutis mängust korvi saata vaid 5 viset 23-st. Vaatamata sellele kogunes aga Heati võtmemängija arvele 21 punkti, Pistonsi resultatiivseim oli Richard Hamilton 24 punktiga.