BLOGI JA FOTOD | Kalev/Cramo purustas Ühisliiga viienda klubi koguni 28 punktiga

(35)

BC Kalev/Cramo võttis korvpalli VTB Ühisliigas magusa võidu, kui alistas Kalevi spordihallis tugeva Astana meeskonna koguni 102:74.

Suurepäraselt alustanud Kalev võitis avaveerandi 22:13 ja kasvatas poolajavileks eduseisu 48:27-le. Kolmanda veerandi lõpuks oli vahe juba 26-punktiline (74:48) ning mäng sisuliselt tehtud.

Kalevlaste resultatiivseim oli kaksikduubli teinud Arnett Moultrie 20 punkti ja 10 lauapalliga, Branko Mirkovic lisas 18, Tony Wroten 17 ja Chavaughn Lewis 16 punkti. Kalev võitis lauavõitluse koguni 50:31 (ründelaud 15:8).

Kalev on nüüd 8 võidu ja 10 kaotusega viimasel play-offi viival kohal ehk kaheksas. Astana (12-6) jätkab viiendana.

Hooaja esimese omavahelise mängu oli Astana võitnud 105:78.

Märtsi teises pooles peab Kalev kaks kohtumist: esmalt kodus Moskva oblasti Himkiga (17.03) ja seejärel võõrsil Zielona Goraga (28.03). Aprillis jääb Kalevil pidada veel viis mängu, millest neli on koduväljakul.

Kalev/Cramo - Astana (VTB Ühisliiga)
Kalevlaste resultatiivseim oli kaksikduubli teinud Arnett Moultrie 20 punkti ja 10 lauapalliga, Branko Mirkovic lisas 18, Tony Wroten 17 ja Chavaughn Lewis 16 punktiga.
Vahe juba 30 punkti - 83:53.
Kalev juhib juba 81:52. Täielik seljavõit on tulemas.
Kalev juhib 3. veerandi järel juba 74:48.
Kalev ees 72:48.
Kalevi väikse spurdi järel on edu taas üle 20 punkti - 68:46.
64:46. Astana tabab kaugelt.
64:43 Kalevile.
60:41 Kalevile.
57:37. Pool kolmandast veerandist mängitud.
Juba 56:33.
54:33 Kalevile. Moultrie jõudis 10 punktini.
Edu püsib - 52:31.
50:29 Kalevile.
Teine poolaeg on alanud.
Kalev on võitnud avapoolaja kindlalt 48:27. Kalevi resultatiivsemad on siiani Mirkovic 12 ja Lewis 9 punktiga.
Kitsing surub palli korvi seisuks 46:25. Kalev on suurepärases hoos!
42:25 Kalevile. Minut avapoolaja lõpuni.
40:24 Kalevile.
Kalev võimutseb lauas - 25:13 (ründelauas 8:1).
Kalev juhib 38:20. Kolm ja pool minutit jääb avapoolaja lõpuni.
Kalev juhib 38:17.
Juba +20! 35:15 Kalevile.
31:15 Kalevile.