Eesti kaotas avaveerandi 19:22, poolaja 32:41 ja oli viimase perioodi eel taga 49:57. Kaks ja pool minutit enne lõppu jõudsid korvi all hätta jäänud eestlased veel kuue punkti (65:71) kaugusele, kuid siis tabasid külalised järjekordse valusa kaugviske ega andnud enam edu käest.

Enim pahandust tegi Eestile Giorgi Shermadini, kes viskas 23 punkti (kahesed 11/16) ja võttis 11 lauapalli. Goga Bitadze ja viis kaugviset tabanud Thaddus McFadden lisasid mõlemad 19 punkti. Eesti resultatiivsemad olid Janari Jõesaar 14, Sten-Timmu Sokk 13, Siim-Sander Vene 12, Rain Veideman 11 ja Kristjan Kangur 10 punktiga.

Kui eestlaste kahepunktivisete protsent oli lausa 66 (Gruusial 49%), siis kaugvisete tabavus oli kõigest 25% (vastastel 35). Avapoolajal tabasid eestlased seejuures 11-st kaugviskest vaid ühe. Lauavõitluse võitsid külalised 38-32 (ründelaud 14-7).

Eestil on üheksast valiksarja kohtumisest kirjas kaks võitu, Gruusia sai tänasega tabelisse neljanda võidu. Nad alistasid valiksarja esimeses ringis kahel korral Austria, millele septembris lisandus võit Iisraeli üle. Siis oldi lähedal ka Kreeka alistamisele, aga viimaste sekundite draamas anti võit käest (85:86).

Teistes tänastes L-grupi kohtumistes sai Iisrael koduväljakul Serbiast jagu 83:74 ja tegi kolmanda edasipääseja osas seisu segasemaks, seni kaotuseta püsinud ning MMile juba pääsu kindlustanud Kreeka ja Saksamaa vastasseisu võitsid kodus mänginud kreeklased 92:84.

Juba esmaspäeval, 3. detsembril kohtub Eesti Saksamaaga võõrsil. Mäng peetakse Ludwigsburgis.

Tabeliseis: 1. Kreeka 9-0; 2. Saksamaa 8-1; 3. Serbia 5-4; 4. Gruusia 4-5; 5. Iisrael 4-5; 6. Eesti 2-7.

Kui Eesti suudab kolm järele jäänud kohtumist võita, eksisteerib ülimalt teoreetiline võimalus, et tagatakse MMile pääs. Nelja alagrupi peale on ainsana kõik edasipääsu lootused minetanud valitsev Euroopa meister Sloveenia.