Esimesel poolajal oli eestlannadel raskusi visete tabamise ning palli valdamisega sooritades 22 pallikaotust, seisul 7-21 mindi pausile. Peale pausi suudeti kaitse pidama saada ning rünnakuid efektiivselt lõpetada ning 4 minutit enne mängu lõppu oli seis 24-24. Kuid viimaste minutite kehvad rünnakulahendused ning vastaste tabavad visked otsustasid mängu saatuse, lõppskooriks 31-26 Pomerania 97 kasuks.

BC Stari parimad olid Kätlin Korjus 11 punkti, 5 lauapalliga kuid patustas ka 8 pallikaotusega, Eeva-Gloria Kilu 6 punkti, 8 lauapalli ja 3 vaheltlõikega ning Siiri Kliimson 4 punkti, 12 lauapalli, 1 "kulbiga" ja 1 vaheltlõikega.

Päeva teises kohtumises mindi vastamini valgevenelaste RGUOR Minski võistkonnaga. Kohe avaveerandist kontrollisid vastased mängu ning lõppskooriks jäi Minski võistkonna domineeriv ülekaal seisuga 63-14, jällegi ei suutnud eestlannad väljakult viskeid tabada (12%) ning patustasid 33 pallikaotusega.

Turniiri viimases kohtumises kohtutakse homme 12.30 lätlaste BS Riga võistkonnaga.