BC Kalev/Cramo toob korvi alla testimisele uue mängumehe, ameeriklasest leegionär lahkus klubist

 (27)
Avis Utilitas Rapla vs BC Kalev Cramo
Roberts Štelmahers mängijaid juhendamasFoto: Siim Solman

BC Kalev/Cramo toob korvi alla testimisele uue mängumehe, kui esmaspäeval peaks Tallinnasse jõudma 21-aastane ja 211 cm pikkune suur äär Sacha Killeya-Jones. Ühtlasi teatas klubi, et koostöö on lõpetatud Calvin Godfreyga.

Noor ameeriklane alustas eelmist hooaega küll kuulsa Kentucky ülikooli ridades (oma kolmandat), kuid lahkus veebruaris avaldamata põhjustel kolledžitiimi juurest ning siirdus mängima Artur Konontšuki ja Mark-Andreas Jaaksoni meeskonnakaaslaseks Get Better Academy tiimi, vahendab klubi koduleht.

Koos Eesti noormängijatega tuli Killeya-Jones Tšehhi esiliiga võitjaks ning sai 12 kohtumisega kirja keskmiselt 26,9 minutit, 18,7 punkti, 8,3 lauapalli, 1,6 blokki ja 1,3 korvisöötu mängus.

Käimasolevat hooaega alustas Killeya-Jones Saksamaa kõrgliigaklubis Braunschweig, kus aga ühtegi ametlikku kohtumist kirja saada ei õnnestunud.

Killeya-Jones’ile tegi Kalev/Cramos ruumi Calvin Godfrey, kes lahkus meeskonnast. VTB Ühisliigas jäi 29-aastase mehe saldoks neli mängu ning keskmiselt 12,5 minutit, 5,5 punkti ja 2,3 lauapalli.