Mängu algus sujus paremini LKC naiskonnal, kes võitsid esimese veerandi tulemusega 15:8. Järgmisel kümnel minutil mängupilt muutus ning pikemale vaheajale mindi viigiseisul 24:24.

Vastased väärisid teineteist, pakkudes pealtvaatajatele võrdsete lahingut ka kohtumise teisel poolel. Viimastel minutitel oli siiski täpsem Leedu võistkond ning võitis meistritiitli seisuga 58:52.

Audentese poolel olid täna resultatiivsemad Kadri-Ann Lass 16 ja Trine Kasemägi 15 punktiga.

Kogu finaalturniiri Audentese tublimaks tunnistati Marie Roosalu. Võistluste sümboolsesse viisikusse kuulus kaks eestlannat: Kadri-Ann Lass ja Trine Kasemägi, ühtlasi kuulus ka viimati mainitule turniiril enim punkte visanud mängija tiitel.