Esimene poolaeg möödus veel suhteliselt tasavägiselt, ASVEL oli 20. minutilise mängu järel peal 38:29. Kolmandal veerandajal haarati lõplikult ohjad ja võitjas küsimust ei tekkinud.

Kangur sai mänguaega 19 minutit, viskas kolm punkti ja tegi neli isiklikku viga.

Kaheksandikfinaali vastane selgub ASVEL-il alles 2. veebruaril kui omavahel selgitavad edasipääseja meistrisarja klubid Pariis-Levallois ja Dunkerque Gravelines.

Üllatuslikult langes karikasarjast välja Prantsusmaa meistriliiga liider Cholet Basket, kelle koosseisu kuulub ka Kanguri mullune klubikaaslane BC Kalev/Cramost John Linehan. Cholet kaotas võõrsil aste madalamal pallivale Antibes meeskonnale 70:76. Linehani arvele jäi 10 punkti.