Annika Köster valiti teistkordselt Ühisliiga kõige väärtuslikumaks mängijaks


Annika Köster
Annika Köster Foto: basket.ee

Tallinna Ülikooli korvpallinaiskonna ääremängija Annika Köster valiti Eesti-Läti-Leedu ühisliiga Eliitdivisjoni detsembrikuu kõige väärtuslikumaks mängijaks. Eestlanna oli parimaks valitud ka oktoobris.

Eesti-Läti-Leedu ühisliiga Eliitidivisjoni näol on tegemist Baltikumi absoluutse tipuga, kuhu kuuluvad üks võistkond Eestist ehk Tallinna Ülikool (3-3), kaks võistkonda Lätist ja viis võistkonda Leedust, sealhulgas lätlannade lipulaev Riia TTT (7-0), kes teeb lisaks Ühisliigale tegusid ka naiste Euroliigas.

Köster aitas detsembrikuus oma võistkonnal võita neljast mängust kaks, kogudes keskmiselt 17,8 punkti, 12 lauapalli ja 3,8 vaheltlõiget mängu kohta. Parimaks esituseks võiks pidada „Jõulumänguks“ tituleeritud kohtumist Ukmerge Vilkmerge vastu, kus leedukad alistati 81:70 ning Köster viskas 28 punkti, võttis 11 lauapalli, tegi neli vaheltlõiget ja jagas kolm resultatiivset söötu.

Tallinna Ülikool peab oma järgmise kohtumise 19. jaanuaril, kui kodus võõrustatakse leedulaste Kaunase Aistes (3-3) naiskonda, kellele Leedus tuli alla vanduda 75:63.