Andres Sõber kiitis Pärnu meeskonda

 (10)
Andres Sõber
Foto: Taavi Arus

Reede õhtul peeti järjekordsed G4S Korvpalli Meistriliiga kohtumised, millest esimeses läksid vastamisi Andres Sõbra juhendatav BC Rakvere Tarvas ning Priit Vene vedamisel mängiv KK Pärnu. Rakvere pani teisel veerandil oma paremuse maksma, võites kohtumise lõpuks 100:84.

„Rakvere üllatas meid kodus hea visketabavusega ning eriti hädas olime nende Läti mängumeeste – Umbrasko ja Laksaga, kes tabasid ilmeksimatult. Nad said teisel veerandil 15-punktilise edu, mida meil tagasi enam mängida ei õnnestunud,“ sõnas abitreener Mait Käbin mängujärgselt.

„Kahjuks oli meie individuaalne kaitse alal igasugust arvestust, mida näitavad 100 endale visata lastud punkti. Siiski julgen väita, et me võime Rakveret kodusaalis võita, kuna meil arenguruumi jätkub,“ lisas Käbin.

„Pärnu on hea meeskond. Vägev mäng oli. Kõik poisid võitlesid suure südamega,“ lausus Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber.

Üleplatsimees oli Rakvere poolelt Maris Laksa, kes viskas 28 punkti ja võttis 6 lauapalli. Reimo Tamm lisas 17, Illimar Pilk ja Juris Umbrasko mõlemad 14 ning Renato Lindmets 13 silma. Pärnakate resultatiivsemad olid kaks Kristjanit – Kitsing viskas 18 ning Evart 17 punkti. Rain Raadik toetas neid 14 punkti ja 16 lauapalli ning Augustas Peciukevicius 10 silmaga.