Andres Sõber jahib lisaks Saagele ka Leppikut ja Eichfussi

 (44)
Sõber ja Kullamäe
Sõber ja KullamäeFoto: Taavi Arus

Rakvere Tarvase peatreener Andres Sõber kinnitas Delfile, et Kristo Saagega on käed löödud. Lisaks loodab peatreener kollases mänguvormis näha ka Silver Leppikut ja Timo Eichfussi.

"Lõime üleeile käed kokku. Vaatame, kas Rock ka pakkumise teeb. Aga eks ta meelsamini jätkaks ikka meiega," selgitas Sõber Saage naasmist. "Aga arvan, et kui Rock temaga jätkata tahaks, võtaks ta juba temaga ühendust."

Sõber ei leia, et Saage Rockis kuidagipidi kehvemaks oleks läinud. "Rock on teistmoodi koostatud kui meie klubi. Mul on teine lähenemine. Siin sai ta 30 minutit mängida. Selge see, et Rockis ta sellist panust anda ei suutnud, kui siin. Ei suutnud ka Rain Veideman ega Valmo Kriisa. Aga eks sellised olukorrad näitavadki, kas sa lööd läbi või mitte. Saage on minu meelest hea korvpallur oma väikeste kriuksudega. Küll need aga maha lihvitud saavad."

Sõber ütles, et võttis Leppiku ja Eichfussiga ühendust ning meestega on konkreetselt ka vesteldud. Lisaks on möödunud hooajal meeskonnas säranud Brandis-Raley Ross teada andnud, et näeb hetkel esimese valikuna Rakveret.