Anderson alustas esiviisikus, sai mänguaega 31 minutit ja viskas selle ajaga 14 punkti ja võttis 4 lauapalli. Celeste Trahan-Davis oli tavapäraselt Castors Braine´i resultatiivseim, visates seekord 25 punkti ja võttes 11 lauapalli. Liigatabelis jätkab Castors Braine liidrina, kirjas on 18 võitu ja üks kaotus.

Itaalia esiliigas Ancona naiskonnas palliv koondislane Viive-Kai Rebane ei suutnud Anconat võidule aidata, kui 66:69 jäädi alla Battipagliale. Algviisikus alustanud Rebane viskas 35 minutiga 13 punkti ning sai kätte 8 lauapalli. Ancona on oma konverentsis jätkuvalt eelviimasel ehk seitsmendal kohal.

Inglismaa meistriliigas Loughborough ülikooli naiskonnas mängivad õed Maaja ja Maia Bratka pidid samuti vastaste paremust tunnistama, sest numbritega 59:78 jäädi alla City of Sheffield Hattersile.