Alar Varrak mängu eel: üks välismaalane on meil vigastusega väljas

 (11)
Kalev/Cramo uued võõrleegionärid, korvpall
Foto: Tanel Meos

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond peab täna 2012/2013 hooaja esimese ametliku kohtumise mängides VTB Ühisliigas võõrsil Poola klubiga Zgorzelec PGE Turow. Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 18.45, Delfi vahendab sündmusi operatiivselt.

Eesti meisterklubi abitreeneri Alar Varraku sõnul minnakse mängu võitma, sest Poola liiga mullune poolfinalist peaks olema Kalev/Cramoga nii mängijate valikult kui eelarvelt sama masti meeskond. "Kui vaadata, kus nende täiendused varem mänginud on, siis peaksime olema enam-vähem ühel pulgal. Eks mäng paneb paika, nõrga vastasega kindlasti tegemist pole," täheldas Varrak.

Cramol ei tee kohtumises suure tõenäosusega kaasa tagamängija Ty Abbott, kes väänas reedesel treeningul põlve. "Ta pole meiega paar päeva trenni teinud. Ei usu, et peatreener Abbotti täna mängu paneb," lisas Varrak.

Kui palju võiks oodata viimaselt täienduselt, NBA-s aastaid pallinud Keith McLeod´ilt? "Treeningutel on ta jätnud küll väga hea mulje. On pigem läbimineja kui viskaja. Söödab hästi, füüsiline vorm hea. Eks treeningud ja mäng on kaks erinevat olukorda, aga kogenud mängumehena ei tohiks tal suuri probleeme tekkida."