Siena alustas kohtumist kindlalt ning haaras nii avaveerandi kui teise perioodi esimestel minutitel eduseisud. Ometi ei suudetud kummalgi korral edu veerandi lõpuni hoida, avaveerand lõppes Siena 15:13 võiduga, poolaeg viigiseisus 33:33.

Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille Siena võitis 27:14 ning enam edu käest ära ei antud. Eduseisu kasvatamises oli suur roll ka Kanguril, kes kolmanda veerandaja keskel 38:45 eduseisult vahe viie järjestikuse punktiga 12 peale kasvatas.

Kokku sai algkoosseisus alustanud Kangur mänguaega 30 minutit ning tõi 9 punkti ja 6 lauapalli. Visked kaugelt 4/2, kahesed ja vabavisked 2/1. Meeskonna parim oli Bobby Brown 18 punktiga.

Siena, kes on tänavuses Itaalia liiga playoffis tulnud mitmel korral väga raskest seisust välja, on võitnud Itaalia meistritiitli kaheksal korral, seejuures järjest on võidetud seitse viimast aastat. Acea, kes mängis finaalis viimati 2008. aastal (Rooma Lottomatica nime all), on võitnud tiitli üks kord - 1983. aastal.