Kalev võitis avaveerandi 27:24, kuid jäi teisel neljandikul kaitsemänguga hätta ning kaotas poolaja 50:60. Kolmanda veerandi lõpuks kasvatas Turow eduseisu juba 82:66-le ning otsustava mängupoole alguseks juba 20-punktiliseks (88:68). Lõpus kodumeeskond enam eriti ei pingutanud ning lõpuvileks särasid tablool poolakate võidunumbrid 103:95.

Mängu viimasel sekundil kaugviske tabanud Ty Abbott tõi Kalevi parimana koguni 33 punkti (kahesed 6/12, kolmesed 3/3, vabavisked 12/12). Curtis Millage lisas 18 ja Vlad-Sorin Moldoveanu 17 punkti. Eestlaste panuseks jäi vaid 16 punkti (Gregor Arbet 10 ja Rain Veideman 6 silma).

Turowil jõudsid kuus meest kahekohalise punktisummani, neist Tony Taylor ja John Prince tõid resultatiivseimatena vastavalt 18 ja 17 silma.

Turowil on nüüd tabelis 5 võitu ja 8 kaotust, mis annab kaheksanda koha. Viimasel kohal asuva Kalevi (2-10) ja Turowi vahele mahub Nymburk (4-10).