Avaveerandaeg kuulus tulemusega 17:15 eestlastele. Poolajaks õnnestus meie meestel edu kasvatada 41:33 peale.

Korralik vahe tehti sisse kolmandal veerandajal, mille lõpuks oli Eesti edu 67:40. Viimane veerand kuulus taas kindlalt eestlastele ning lõpuks võeti 35-punktiline võit.

Eestlaste resultatiivseim oli Mikk Jurkatamm 14 punktiga. Kristian Kullamäe lisas 13, Matthias Tass 12, Mark Andreas Jaakson 11 ja Hugo Erkmaa 10 punkti. Soomlaste suurim punktitooja oli 11 silmaga Markus Martti Juhano Rautasalo.

Eesti kohtub 9. koha mängus Rootsiga, kes alistas 83:71 Albaania.

ENNE MÄNGU:

Eesti kogus küll C-grupis neli võitu ja sai ühe kaotuse, kuid pidi siiski veerandfinaalist suu puhtaks pühkima. Nimelt jäädi surnud ringis alla Hollandile ja Gruusiale.

Alagrupi kolmandana lõpetanud eestlaste jaoks on nüüd parimaks võimalikuks tulemuseks 9. koht. Eilses kohamängus alistati kindlalt 84:67 Põhja-Makedoonia. 9.-12. koha mängudes minnakse täna vastamisi soomlastega.

FIBA Youtube'i kanal teeb kell 22.45 algavast kohtumisest otseülekande.