Mängu alustas paremini Marymount, minnes avapoolajal korraks juba 19 punktiga (36:17) juhtima. Poolajaks suutsid külalised vähendada vahe 35:44 peale. Teisel poolajal jõudis San Fransisco meeskond ka 54:54 viigiseisuni, kuid kordagi juhtima nad ei pääsenud. Lõpuks võtsid võõrustajad kaheksapunktilise võidu.

Taavi Jurkatamm veetis platsil 30 minutit, mille jooksul viskas ta viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2). Lisaks sai ta kirja ühe lauapalli, ühe resultatiivse söödu, ühe pallikaotuse, kaks blokki ja viis viga. Donsi resultatiivseim oli 16 punkti visanud Khalil Shabazz. Üleplatsimehena viskas võitjate särgis Eli Scott 20 silma.

Donsile oli see kaheksa võidu kõrvale kuuendaks kaotuseks. Marymounti saldo on kuus võitu ja kolm kaotust.