VIDEO: Kristjan Kangur viskas enda üle nalja: ju ma tõin Varesele halba õnne

 (9)
Kristjan Kangur Siena koduhallis treenimas, korvpall
Foto: menssanabasket.it (facebook)

Siena Montepaschi ridadesse kuuluv Kristjan Kangur osales pärast Itaalia korvpalliliigas saavutatud 86:66 võitu Juvecaserta meeskonna üle mängujärgsel pressikonverentsil. Kangur oli meeskonna sooritusega rahul, ehkki tõdes, et paremini saab alati.

"Ei saa nuriseda, me võtsime. Loomulikult võiksime mängida palju paremini, olla agressiivsemad nii rünnakul kui kaitses, kuid võidu korral pole põhjust hädaldada," kommenteeris eestlasest ääremängija.

Hooaja vastaka alguse kohta lausus Kangur järgmist: "Igati loogiline ja normaalne, et suurte muutuste korral on mängijad ja treenerid esialgu raskustes. Nad ei tunne üksteist piisavalt hästi. Seepärast vajataksegi koostöö laabumiseks piisavalt treeningtunde ja piisavalt mänge. Praegu oleme juba enam-vähem tasemel, kuid endiselt tunnen, et oleme suutelised palju enamaks. Nüüd tegutseme juba meeskonnana, tunneme üksteist, jagame palli, teame mida treener meilt nõuab. Usun, et kuu aja möödudes oleme veel sammu edasi teinud."

Pressikonverentsi lõpus uuriti Kangurilt, kuidas võiks seletada Varese Cimberio praegust edu ja tabelijuhi rolli. "Ju ma tõin neile halba õnne," lõõpis Kangur, kes mängis Vareses kaks hooaega ja siis oli meeskond liigatabeli keskmik.

Vaata Kristjan Kanguri pressikonverentsi SIIT!