BASKET TV: Korvpalliagendid noolivad 13-aastast eestlast, Cramo-Rocki mäng pika laua tagant

 (27)
Korvpall Tartu Rock vs Kalev Cramo
Korvpall Tartu Rock vs Kalev CramoFoto: Ilmar Saabas

Hooaja 17. Basket TV põhilugu räägib perspektiivika noorkorvpalluri ja tema perekonna ette kerkivatest küsimustest. Kui lähedale lubada mesimagusa jutuga agendid, kuidas suhtuda kiusatusse minna õppima mõne välisklubi noorteakadeemiasse ja mis vanuses võiks olla kõige õigem aeg Eestist lahkuda?

Kes Basket TV vaatajatest mäletab, siis umbes üheksa kuu eest rääkisime ühest pikakasvulisest noormehest, kes jäi meile silma Eesti Koolispordiliidu poolt läbi viidud 4. ja 5. klasside ülevabariigilisel 3x3 korvpalli jõuproovil. Nüüd on sama noormees, novembris 13-aastaseks saanud Karl-Kristjan Karpin taas jututeemaks. Seekord põhjusel, et perspektiivikas noormees sõidab õige pea oma esimesele testimisele Hispaaniasse.

Saate teise loo eel võiks püstitada küsimuse: „Mis toimub korvpallimängu ajal pika laua taga?“ Pika laua all peame silmas kohtunike ala, kus tähtsamat sorti mängude ajal toimetab vähemalt kaheksa inimest. Asja selgitab lähemalt FIBA kategooria komissaar Atso Matsalu, kellele me panime mikrofoni külge ka BC Kalev/CramoTartu Ülikool/Rocki mänguks.

Vaata saadet: