TÄNA kl 15 | Venemaa suurtehase koduklubi Severstal tahab täna Tondirabas Jokeritelt punkte võita

 (2)
TÄNA kl 15 | Venemaa suurtehase koduklubi Severstal tahab täna Tondirabas Jokeritelt punkte võita
Brian O'Neill (vasakul)Foto: Scanpix, Kirill Kukhmar/TASS

Reedel ja laupäeval peab Helsingi Jokerite meeskond Tondiraba jäähallis kaks KHL-i kohtumist Tšerepovetsi Severstaliga. Kõigi eelduste kohaselt jõuab reedel uhke tähiseni ameeriklane Brian O'Neill, kes saab kirja oma 200. KHL-i põhiturniiri kohtumise.

Ameeriklasest ründaja on olnud tänavuse hooaja resultatiivseim mängija Jokerite ridades. Tema arvel on 38 kohtumisega 18 väravat ja 17 tulemuslikku söötu. Kokku on ta senise 199. põhiturniiri matši jooksul visanud 61 väravat ja andnud 98 tulemuslikku söötu.

Ühtlasi naaseb reede õhtul rivistusse soomlasest ründaja Veli-Matti Savinainen, kes veetis viimased paar nädalat vigastuspausil. Reedesest matšist Tondiraba jäähallis jäävad vigastuste tõttu eemale Aleksi Halme ja Viktor Lööv. Lisaks ei kuulu rivistusse Saku Mäenalanen, Antti Pihlström ja Oliver Lauridsen.

Helsingi Jokeritel on KHL-is käsil suurepärane seeria ning on ka tänavust kalendriaastat alustanud edukalt, olles võitnud kõik senised kolm kohtumist.

Läänekonverentsis neljandat kohta hoidev Soome klubi läheb kahel järjestikusel päeval vastamisi 10. positsioonil paikneva Tšerepovetsi Severstaliga. Samuti heas hoos olev Venemaa meeskond on viimasest viiest mängust võitnud neli.

Reedese mängu Tondirabas Severstali vastu võitis Jokerit 4:1.

Tänane kohtumine algab juba kell 15. Pileteid on veel võimalik soetada SIIT!