Külalised läksid matši juhtima teise kolmandiku alguses Dmitri Markovini tabamusest. Kolmandal perioodil viigistas võõrustajate poolt seisu Kirill Kaprizov. Kuna normaalaeg lõppes 1:1 viigiseisul, läks võitja selgitamiseks tarvis lisaaega. Lisaajal kerkis Severstali kangelaseks taaskord Markovin, kes viskas oma hooaja neljanda värava.

Severstali võidu teeb veelgi magusamaks asjaolu, et meeskonnal oli käsil koguni 10-mänguline kaotusteseeria. Mõnevõrra üllatavalt sai CSKA aga juba neljanda järjestikuse kaotuse.

Vaatamata kehvale seeriale jätkab CSKA siiski KHL-i läänekonverentsi liidrina, olles kogunud 41 punkti. 20 kaotuse kõrvale 9. võidu saanud Severstal hoiab 10. positsiooni.

Tšerepovetsi Severstal peab jaanuaris ka kaks kohtumist Tallinnas Tondiraba jäähallis, kui kahel järjestikusel päeval minnakse vastamisi Helsingi Jokeritega.