Kohtumist asus juhtima kodumeeskond Nižnekamsk, kui esimese kolmandiku keskel viskas värava Andrej Nestrasil. Teise kolmandiku alguses viigistas seisu Geoff Platt.

Kuna normaalajal rohkem skoori ei tehtud, läks kohtumine lisaajale. Lisaaja ainsa tabamuse eest hoolitses Juuso Puustinen, kes tõi Nišnekamskile hooaja üheksanda võidu.

Helsingi Jokeritil on 16 mänguga kirjas 11 võitu ning viis kaotust. Soome klubi hoiab KHL-i läänekonverentsis 25 punktiga kolmandat kohta.

Kaotuseta jätkab idakonverentsi liider Jekaterinburgi Avtomobilist, kes on võitnud kõik senised 18 kohtumist. Viimati alistati 1:0 Salavat Yulaev Ufa. Kohtumise ainsa värava viskas Jevgeni Gražyov.

Läänekonverentsi liidrina jätkab Moskva CSKA, kes alistas eile 5:0 Habarovski Amuri.

Jokerit peavad 26. ja 28. oktoobril oma kaks KHLi kodumängu Tallinnas, kui esmalt kohtutakse Moskva Spartakiga ning kaks päeva hiljem Tšerepovetsi Severstaliga.