Tšerepovets alustas kohtumist hästi ja läks juba kolmandal minutil Juri Trubatšovi väravast juhtima. Jokerit aga ei jäänud vastust võlgu ja juba viis minutit hiljem viigistas seisu Petri Kontiola. 1:1 viigiseisul ka avakolmandik lõppes.

Teine periood kujunes juba väravatesajuks. Taas läks mängu juhtima Tšerepovets, kui 4. minutil viskas värava Bogdan Jakimov. Sedapuhku püsis venelaste edu vaid 32 sekundit, kuna Jokerite poolt mängis Tšerepovetsi puuriluku üle Peter Regin.

2:2 viigiseis ei püsinud tablool pikalt. Loetud minutid hiljem viskas juba kolmandat korda Venemaa klubi juhtima Dmitri Markovi. Perioodi lõpus tegi Jegor Morozoz Tšerepovetsi poolelt vaadatuna seisuks 4:2, kasutades ära kahemehelise ülekaalu.

Kaotusseisus olnud Jokerit ei suutnud viimasel kolmandikul eriti ohtlikke olukordi Tšerepovetsi värava all tekitada ning taaskord jõudis tabamuseni hoopis Venemaa meeskond. Sedapuhku oli täpne Jegor Jakovlev, vormistades 5:2 lõppseisu. Seega sai Tšerepovetsi Severstal eilse 1:4 kaotuse eest magusa revanši.

Heas hoos Jokeritele oli see tänavuse aasta esimeseks kaotuseks. Ühtlasi katkes nende viiemänguline võiduseeria. Jokerit jätkab vaatamata allajäämisele KHL-i läänekonverentsis 63 punktiga kolmandal kohal. Magusa võidu saanud Tšerepovets hoiab 43 silmaga 10. positsiooni.