DOHA MM-i AJAKAVA | Millal on võistlustules Eesti kergejõustiklased?

 (7)
Berliin 2018, Teispäev 7.08
Maicel Uibo.Foto: Ilmar Saabas

Kergejõustiku MM Katari pealinnas Dohas sai alguse eelmisel reedel. Milline on suure kergejõustikupeo ajakava ja kuna võistlevad Eesti kergejõustiklased?

Eesti läheb Doha MM-ile üheksaliikmelise võistkonnana: Tiidrek Nurme (maraton), Roman Fosti (maraton), Rasmus Mägi (400 m tõkkejooks), Kristo Galeta (kuulitõuge), Martin Kupper (kettaheide), Magnus Kirt (odavise), Janek Õiglane (kümnevõistlus), Maicel Uibo (kümnevõistlus) ja Kaur Kivistik (3000 m takistusjooks).

Seotud lood:

Ajakava:

Reede, 27. september
16.30 M kaugushüppe kvalifikatsioon
16.35 M 100 m eelring
16.40 N vasaraheite kvalifikatsioon, A-grupp
17.10 N 800 m eeljooksud
17.30 N teivashüppe kvalifikatsioon
18.05 M 100 m eeljooksud
18.10 N vasaraheite kvalifikatsioon, B-grupp
18.40 N kõrgushüppe kvalifikatsioon
19.00 N 3000 m takistusjooks eeljooksud
19.25 M kolmikhüppe kvalifikatsioon
19.55 M 5000 m eeljooksud
20.30 M 400 m tõkkejooksu eeljooksud (Rasmus Mägi)
23.59 N maraton

Laupäev, 28. september
16.15 M kettaheite kvalifikatsioon, A-grupp (Martin Kupper)
16.30 N 100 m eeljooksud
17.05 M 800 m eeljooksud
17.30 M teivashüppe kvalifikatsioon
17.45 M kettaheite kvalifikatsioon B-grupp (Martin Kupper)
18.05 M 400 m tõkkejooksu poolfinaalid (Rasmus Mägi)
18.45 M 100 m jooksu poolfinaalid
19.15 N 800 m jooksu poolfinaalid
19.25 N vasaraheite finaal
20.00 4x400 m segateatejooksu eeljooksud
20.40 M kaugushüppe finaal
21.00 N 10 000 m jooksu finaal
22.15 M 100 m jooksu finaal
23.30 N 50 km käimine

Pühapäev, 29. september
20.05 M 200 m eeljooksud
20.40 N teivashüppe finaal
21.20 N 100 m jooksu poolfinaalid
21.45 M kolmikhüppe finaal
21.55 M 800 m jooksu poolfinaalid
22.35 4x400 m segateatejooksu finaal
23.20 N 100 m jooksu finaal
23.30 N 20 km käimine

Esmaspäev, 30. september
16.30 N odaviske kvalifikatsioon A-grupp
17.05 N 200m eeljooksud
18.00 N odaviske kvalifikatsioon B-grupp
18.20 N 400m eeljooksud
20.05 M 110m tj eeljooksud
20.30 N kõrgushüppe finaal
20.50 M 200 m jooksu poolfinaalid
21.15 M kettaheite finaal
21.20 M 5000 m jooksu finaal
21.50 N 3000 m takistusjooksu finaal
22.10 N 800 m jooksu finaal
22.40 M 400 m tõkkejooksu finaal

Teisipäev, 1. oktoober
16.30 M vasaraheite kvalifikatsioon, A-grupp
16.35 M 400 m eeljooksud
16.50 M kõrgushüppe kvalifikatsioon
17.30 N 400 m tõkkejooksu eeljooksud
18.00 M vasaraheite kvalifikatsioon, B-grupp
18.15 M 3000 m takistusjooksu eeljooksud (Kaur Kivistik)
20.05 M teivashüppe finaal
20.50 N 400 m jooksu poolfinaalid
21.20 N odaviske finaal
21.35 N 200 m jooksu poolfinaalid
22.10 M 800 m jooksu finaal
22.40 M 200 m jooksu finaal

Kolmapäev, 2. oktoober
16.35 Kümnevõistluse 100 m jooks (Maicel Uibo, Janek Õiglane)
16.45 N kuulitõuke kvalifikatsioon
17.05 Seitsmevõistluse 100 m tõkkejooks
17.30 Kümnevõistluse kaugushüpe (Uibo, Õiglane)
17.35 N 1500 m eeljooksud
18.00 N kettaheite kvalifikatsioon, A-grupp
18.15 Seitsmevõistluse kõrgushüpe
18.25 N 5000 m eeljooksud
18.50 Kümnevõistluse kuulitõuge (Uibo, Õiglane)
19.25 N kettaheite kvalifikatsioon, B-grupp
20.05 M 110 m tõkkejooksu poolfinaalid
20.30 Seitsmevõistluse kuulitõuge
20.35 M 400 m jooksu poolfinaalid
20.40 Kümnevõistluse kõrgushüpe (Uibo, Õiglane)
21.05 N 400 m tõkkejooksu poolfinaalid
21.40 M vasaraheite finaal
21.50 Seitsmevõistluse 200 m jooks
22.35 N 200 m jooksu finaal
22.55 M 110 m tõkkejooksu finaal
23.15 Kümnevõistluse 400 m jooks (Uibo, Õiglane)

Neljapäev, 3. oktoober
16.35 Kümnevõistluse 110 m tõkkejooks (Uibo, Õiglane)
16.40 N kolmikhüppe kvalifikatsioon
17.30 Kümnevõistluse kettaheide, A-grupp (Uibo, Õiglane)
18.15 Seitsmevõistluse kaugushüpe
18.35 Kümnevõistluse kettaheide B-grupp (Uibo, Õiglane)
19.05 Kümnevõistluse teivashüpe, A-grupp (Uibo, Õiglane)
19.20 M kuulitõuke kvalifikatsioon (Kristo Galeta)
20.05 Kümnevõistluse teivashüpe, B-grupp (Uibo, Õiglane)
20.10 Seitsmevõistluse odavise
22.00 M 1500 m eeljooksud
22.05 Kümnevõistluse odavise, A-grupp (Uibo, Õiglane)
22.35 N kuulitõuke finaal
23.00 N 1500 m jooksu poolfinaalid
23.10 Kümnevõistluse odavise, B-grupp (Uibo, Õiglane)
23.50 N 400 m jooksu finaal
00.05 Seitsmevõistluse 800 m jooks
00.15 Kümnevõistluse 1500 m jooks (Uibo, Õiglane)

Reede, 4. oktoober
20.10 M 1500 m poolfinaalid
20.15 M kõrgushüppe finaal
20.40 N 4x100 m teatejooksu eeljooksud
21.00 N kettaheite finaal
21.05 M 4x100 m teatejooksu eeljooksud
21.30 N 400 m tõkkejooksu finaal
21.45 M 3000 m takistusjooksu finaal (Kaur Kivistik*)
22.20 M 400 m jooksu finaal
23.30 M 20 km käimine

Laupäev, 5. oktoober
16.30 M odaviske kvalifikatsioon, A-grupp (Magnus Kirt)
17.15 N 100 m tõkkejooksu eeljooksud
17.50 N kaugushüppe kvalifikatsioon
18.00 M odaviske kvalifikatsioon, B-grupp (Magnus Kirt)
19.55 N 4x400 m teatejooksu eeljooksud
20.05 M kuulitõuke finaal (Kristo Galeta*)
20.25 M 4x400 m teatejooksu eeljooksud
20.35 N kolmikhüppe finaal
20.55 N 1500 m jooksu finaal
21.25 N 5000 m jooksu finaal
22.05 N 4x100 m teatejooksu finaal
22.15 M 4x100 m teatejooksu finaal
23.59 M maraton (Tiidrek Nurme, Roman Fosti)

Pühapäev, 6. oktoober
19.05 N 100 m tõkkejooksu poolfinaalid
19.15 N kaugushüppe finaal
19.40 M 1500 m jooksu finaal
19.55 M odaviske finaal (Magnus Kirt*)
20.00 M 10 000 m jooksu finaal
20.50 N 100 m tõkkejooksu finaal
21.15 N 4x400 m teatejooksu finaal
21.30 M 4x400 m teatejooksu finaal

*kui sportlane pääseb eelringist edasi