Eilsel Düsseldorfi võistlusel teenis 38-aastane Saint Kitts ja Nevise sprinter 60 meetri jooksus esikoha suurepärase ajaga 6,52. Isiklikust rekordist jäi uue maailma hooaja tippmargi jooksnud Collinsit lahutama seejuures vaid kolm sajandikku.

Teise koha sai eelmise aasta 100 meetri jooksu Euroopa meister James Dasaolu, kes jooksis Collinsiga välja sama aja, kuid jäi veteranihakatisele alla tuhandike võrdluses. Kolmanda kohaga pidi leppima 2010. aasta sise-MM-i hõbemedalist, ameeriklane Michael Rodgers, kes sai ajaks 6,58.

Seda, et Collinsi hea jooks polnud juhus, näitas eeljooks, kus tema aeg 6,55 oli samuti kõigist teistest parem.

Pikalt vigastuspausilt naasnud teivashüppe maailmameister Raphael Holdzdeppe ei suutnud kodupubliku ees loodetud tulemust hüpata, jäädes 5.50-ga viiendaks. Võitis poolakas Robert Sobera 5.65-ga.