Rollins võitis finaali 12,26ga, jäädes bulgaarlanna Yordanka Donkova 25 aastat tagasi joostud maailmarekordile alla vaid viie sajandikuga. USA rekordit parandas ta aga 7 sajandikuga - varasem rekord kuulus Eestiski võistelnud Gail Deversile.

Rollinsi varasem rekord oli 12,39, kuid enne tänavust hooaega oli tema tippmark 12,70.

Teise koha sai USA tšempionaadil Queen Harrison 12,43ga, kolmas oli Nia Ali 12,48ga. Koha Moskva MM-il oli juba varem taganud Pekingi olümpiavõitja Dawn Harper.

Naiste kõrgushüppe võitis Londoni olümpiamängudel hõbedamedali kaela saanud Brigetta Barrett suurepärase 2.04ga.

Naiste 400 meetri jooksus triumfeeris Natasha Hastings ajaga 49,94, alles kuuenda kohaga pidi leppima neljakordne olümpiavõitja Sanya Richard-Ross (51,92), kes jooksis varbavigastuse tõttu naelikute asemel jooksutossudega.

Michael Tinsley läbis tänavu esimesena 400 meetri tõkkejooksus 48 sekundi piiri (47,96), alistades napilt Kerron Clement`i (48,06) ja Bershawn Jacksoni (48,09).

Säästlikult võistelnud Ashton Eaton võitis kümnevõistluse 8291 punktiga. Teisena ületas 8000 punkti piiri 20-aastane Gunnar Nixon, kes kogus 8198 punkti.