Maailmarekord sel alal pärineb 1988. aastast, kui bulgaarlanna Jordanka Donkova jooksis vaid kolm sajandikku kiiremini. Harrison jõudis seega sellele lähemale kui keegi teine 28 aasta jooksul.

Teise koha sai ajaga 12,53 varasem USA rekordiomanik Brianna Rollins, kolmas oli Jasmin Stowers 12,55-ga.

Maailmarekord oli õhus ka naiste 3000 meetri takistusjooksus, kus viimase ringini püsis rekordigraafikus Bahreini jooksja Ruth Jebet. Viimase ringi pidanuks ta rekordi jooksmiseks läbima 68,8 sekundiga, kuid maailmarekord 8.58,81 (Gulnara Galkina, 2008 Peking) jäi siiski püsima. Jebet püstitas Aasia rekordi ajaga 8.59,97.

Vaid 0,04 sekundiga kaotas võitjale keenialanna Hyvin Kiyeng, kes seadis uueks Aafrika rekordiks 9.00,01 ja tõusis kõigi aegade edetabelis kolmandaks. USA rekordiga 9.10,67 tuli kolmandaks Emma Coburn.

Uus maailma hooaja tippmark sündis naiste 200 meetri jooksus, kui ameeriklanna Tori Bowie alistas Dafne Schippersi ja Elaine Thompsoni, finišeerides ajaga 21,99. Hollandlanna Schippers sai kirja 22,11, jamaikalanna Thompson 22,16.