Reedel alistas Dukes Gainesville`is tänavu esimese mehena 200 meetri jooksus 20 sekundi piiri, kui jooksis 0,6-meetrise vastutuule kiuste välja aja 19,97. Isiklikku rekordit parandas noormees pea poole sekundiga. Teise koha sai kanadalane Aaron Brown 20,19-ga. 22 aasta vanusest rahvusrekordist jäi Browni lahutama vaid kaks sajandikku.

Halb polnud ka Dukesi aeg 100 meetri jooksus - 10,27 -, kui arvestada, et tuulemõõdik näitas -1,8 m/s.

Miamist pärit sprinter mängib ülikoolis ka Ameerika jalgpalli, kuigi põhirõhk paistab olevat veel kergejõustikul. Ka Margus Hunt teenis ülikoolis mäletatavasti kahte jumalat, otsustades lõpuks jalgpalli ja NFL-i kasuks.

Kaks isiklikku rekordit püstitas Florida võistlusel ka Joanna Atkins, kes võitis nii 100 kui 200 meetri jooksu uue isikliku rekordi ja maailma hooaja tippmargiga.

100 meetris on Atkinsi rekord pärast eilset 11,09 (+1,2 m/s), täpselt sama aja jooksis 16 aasta tagasi välja rajarekordi senine ainuomanik Debbie Ferguson-McKenzie.

Veidi enam kui kaks tundi pärast triumfi 100 meetris tuli Atkins starti poole pikema maa finaalis ning võitis sellegi, aeg 22,27 (+1,3 m/s). Ka sel distantsil kuulub rajarekord nüüd just tema nimele.