Bõtšuk lõpetas tänavuse Bostoni maratoni 3275. kohaga ja ta aeg oli 3:07,31. Volonševitš lõpetas ajaga 3:30,20 ning sai 8554. koha.

Dan Bronstein on end korraldajatele saadetud info põhjal nimetanud Saksa kodanikuks, kes elab Eestis, Tallinnas. Ta aeg oli 2:56,39, mis andis kokkuvõttes 1477. koha.

Plahvatus kärgatas Bostoni maratonil kolm tundi pärast seda, kui võitja oli finišijoone ületanud. Vähemalt pooled jooksjatest polnud veel maratoni lõpetanud.

Kohalviibinute sõnul toimusid kaks kärgatust 15-sekundilise vahega. CNNi andmetel on sündmuskohal olevad inimesed paanikas ja nutavad. Bostoni politsei andmetel on vähemalt kaks inimest hukkunud. Üle 100 inimese on saanud vigastada ning mitmete haavatute vigastused on ülirasked.