Olümpiavõitja soovitas teleuudiseid mitte vaadata

 (4)
Jelena Isinbajeva
Jelena IsinbajevaFoto: Valery Sharifulin/TASS/Scanpix

Kahekordne teivashüppe olümpiavõitja Jelena Isinbajeva soovitas sotsiaalmeedia vahendusel, et inimesed võiks koroonaviiruse uudiseid televiisori vahendusel mitte jälgida.

"Soovin kõigile positiivsust ja palun ilma paanikata! Soovitan televiisorist uudiseid enam mitte kuulata. Jälgige hoopis kompetentsete viroloogide ja professorite arvamusi," teatas 37-aastane Isinbajeva.

Isinbajeva tuli olümpiavõitjaks 2004. ka 2008. aastal, lisaks on ta kolmekordne maailmameister (2005, 2007, 2013) ja hoiab siiani enda käes maailmarekordit 5.06.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!