Maicel Uibo olümpiavõitjast abikaasa: kallis, olen sinu üle nii uhke

 (63)
Shaunae Miller-Uibo ja Maicel Uibo.
Shaunae Miller-Uibo ja Maicel Uibo.Foto: hey_itsshaunae/Instagram

25-aastane Eesti mitmevõistleja Maicel Uibo võitis oma esimese täiskasvanute tiitlivõistluste medali, kui ta teenis Birminghami sise-MM-il pronksmedali. Kui Uibo jaoks oli tegemist esimese säärase autasuga, siis tema 23-aastane abikaasa Shaunae Miller-Uibo krooniti 2016. aastal Rio de Janeiros 400 m jooksus olümpiavõitjaks.

Tiitlivõistlustelt veel mitmeid autasusid võitnud Miller-Uibo oli abikaasa pronksmedali üle siiralt õnnelik. “Jumal on hea! Tulid sellele võistlusele pigem autsaiderina, kuid võitsid lõpuks pronksmedali. Lisaks püstitasid võimsa isikliku rekordi. Kallis, olen sinu üle nii õnnelik,“ kirjutas Miller-Uibo sotsiaalmeedias.

“Olen viimaste aastate jooksul näinud, et sa oled teinud nii palju trenni, kuid vigastused on saanud takistuseks. Jumal avab uksi ning meie saame olla ainult tänulikud. Kallis, sa väärid kõike seda. Ma armastan sind ning ma ei jõua ära oodata, et saaksin sinuga seda tähistada,“ lisas ta.

Uibo võitis Birminghamis pronksmedali isikliku rekordi 6265 punktiga. Kullaga läheb koju maailma hooaja tippmarki tähistavad 6348 punkti kogunud prantslane Kevin Mayer, hõbedaga uue Kanada rekordi 6343 püstitanud Damian Warner.