Kuuekordne olümpiavõitja sünnitas enneaegse tütre: istun iga päev tema kõrval ja vaatan tema võitlust


Allyson Felix
Allyson FelixFoto: Matt Dunham, AP/Scanpix

Kuuekordne sprindi olümpiavõitja Allyson Felix avalikustas, et sünnitas eelmisel kuul tütre kaheksa nädalat enneaegselt.

33-aastane ameeriklanna polnud avalikkust oma rasedusest teavitanud. Felixi tütar Camryn viibib neljandat nädalat intensiivravis, kuid tema seisund läheb järjest paremaks.

"Istun iga päev tema kõrval ja vaatan tema võitlust. Iga päevaga muutub ta üha tugevamaks ja ilusamaks," sõnas Felix ESPNile.

"Mind ei huvita, kas ma saan veel kunagi kergejõustikurajal joosta, palvetan vaid, et temaga saaks kõik korda," lisas ameeriklanna, kes tõi Camryni ilmale 28. novembril. Tüdruk kaalus sündides kõigest 1,5 kilo.

Kergejõustikutäht tunnistas, et plaanis oma raseduse avalikustada, kuid loobus sellest mõttest, kui arstid avastasid lapsel südamelöökide aeglustumise.

Felix on võitnud olümpiamängudelt viis kuldmedalit teatejooksudes ja individuaalkulla 2012. aastal Londonis 200 meetri distantsilt. Veel tänavu juunikuus jooksis ameeriklanna kahel korral 400 meetrit 51 sekundi sisse, olles toona kaheksandat nädalat rase.