Kergejõustiku EM Pariisis jääb ära

 (10)
Kergejõustiku EM Pariisis jääb ära
Foto: Imago Sport/Scanpix

Euroopa kergejõustikuliit teatas, et 25.-30. augustini kavas olnud Pariisi Euroopa meistrivõistlused jäävad ära.

Otsus tiitlivõistlused tühistada sündis täna võistluse korralduskomitee ja Prantsuse kergejõustikuliidu erakorralisel koosolekul.

Otsuse tingisid koroonaviiruse pandeemia ja rahvakogunemiste keeld Prantsusmaal. Arvesse võeti ka Prantsuse kergejõustikuliidu meditsiinikomisjoni hoiatust, et võistlused võivad kujutada ohtu kõikidele EM-ile akrediteeritud inimeste tervisele.

Seega ei toimu sel aastal ühtegi kergejõustiku tiitlivõistlust. Märtsis jäeti ära ka Nanjingis toimuma pidanud sisekergejõustiku MM.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köhapalavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!