Tyson Gay võitis meeste 100 meetri jooksu tagasihoidliku 10,02ga. Ameeriklase enda joostud hooaja tippmargist jäi tulemus 16 sajandiku kaugusele. Teise koha sai eilses võistluses Gay kaasmaalane Ryan Bailey 10,15ga, kolmas oli Trinidadi sprinter Keston Bledman 10,16ga. Nesta Carter oli ajaga 10,24 neljas.

Horvaatia viimaste aastate üks silmapaistvamaid sportlasi, kõrgushüppaja Blanca Vlasic naases 20 kuud kestnud vigastuspausilt, võites võistluse tulemusega 1.94. Võitja lõppresultaat tõestas hästi kehvade ilmastikuolude mõju tulemustele.

Eesti lipuvärvidega Botswana Vabariigi jooksja Amantle Montsho oli parim naiste 400 meetri jooksus, läbides staadioniringi võistluste rekordit märkiva 49,91ga. 50 sekundi piiri pole peale Montsho sel hooajal naistest keegi alistanud.

Meeste 400 meetri tõkkejooksus triumfeeris ameeriklane Michael Tinsley 48,43ga. Suurepärase aja jooksis välja ka Puerto Rico esindaja Javier Culson - 48,53.

Meeste 5000 meetri jooksu võitis etiooplane Hagos Gebrhiwet hooaja tippmarki märkiva 13.10,03ga. Teisena lõpetanud Vincent Kiprop Chepkok Keeniast kaotas võitjale viie sekundiga.

Maailma hooaja tippmarki parandas ka Horvaatia kettaheitja Sandra Perkovic, kes võitis võistluse tulemusega 68.48.